Zapraszamy na trzecie spotkanie z cyklu „Podróże na emeryturze”, podczas którego o swojej podróży koleją transsyberyjską opowie Zyta Bilińska.

Spotkanie pt. „Rosja – Mongolia koleją transsyberyjską” odbędzie się 27 września br. o godz. 17:00 w budynku głównym biblioteki (ul. Franciszkańska 11, czytelnia – I piętro).

Opowieściom o podróży koleją i odwiedzonych krajach towarzyszyć będzie pokaz slajdów. Pani Zyta opowie o jednej ze swych licznych podróży i odpowie na wszystkie pytania uczestników spotkania.

Cykl spotkań „Podróże na emeryturze” to spotkania z ludźmi pasji i miłośnikami podróży, którzy chcą podzielić się swoimi wspomnieniami i przeżyciami z wypraw. To pełne ciekawych, interesujących i porywających opowieści spotkania, które być może zainspirują uczestników do indywidualnego podróżowania, zgłębiania nowych miejsc oraz zachęcą do sięgania po literaturę podróżniczą.


Cykl „Podróże na emeryturze” jest częścią projektu „Kolej na książkę, książka na kolej” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Podziel się treścią. Wybierz swoją platformę!