Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym, organizowanym na profilu Facebook naszej biblioteki. Wystarczy zrobić oryginalne zdjęcie z książką, by wygrać atrakcyjne nagrody i stać się twarzą biblioteki w kampanii społecznej promującej książkę, czytelnictwo i bibliotekę!

Fotografie z książką (każdy uczestnik może zgłosić w konkursie 3 zdjęcia) należy umieścić w komentarzu pod postem ogłaszającym konkurs #chodzędobiblioteki. (post z 15 września br.). Może to być selfie lub portret z książką bądź ciekawy kadr z lekturą – wszystko zależy od inwencji twórczej Uczestnika konkursu.

Weź udział w zabawie i pokaż, że książki są ważną częścią naszego życia. Najlepsze i najoryginalniejsze prace zostaną nagrodzone a autorzy zaproszeni do wzięcia udziału w kampanii społecznej #chodzędobiblioteki. Stwórz z nami nowoczesną i ciekawą reklamę placówki, która dzięki książce łączy ludzi o różnych charakterach i zainteresowaniach.

Szczegółowe informacje w regulaminie konkursu. Masz pytania lub wątpliwości – chętnie udzielimy odpowiedzi i wskazówek – 18 443 83 02, 443 87 52 wew. 29,  e-mail: promocja@sbp.nowysacz.pl.

Konkurs fotograficzny #chodzędobiblioteki jest częścią realizowanego przez naszą bibliotekę projektu „III Sądeckie Dni Literatury” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Partnerstwo dla książki”.