Drodzy Miłośnicy książek i podróży!

Zapraszamy Was do udziału w konkursie fotograficznym „Z książką w podróży”. Konkurs ten organizowany jest w ramach projektu „Kolej na książkę, książka na kolej” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Na samej górze po lewej stronie duży napis: "Z książką w podróży. Konkurs fotograficzny". Poniżej na tle górskiego krajobrazu po lewej stronie dłoń człowieka. W dłoni znajduje się smartfon, a na ekranie smartfonu wyświetlone zdjęcie krajobrazu. Obok dwie ręce ukazane od łokcia poniżej. Ręce trzymają otwartą książkę. Poniżej na czarnym tle informacje szczegółowe dotyczące konkursu.

Wyjeżdżasz gdzieś? Odkrywasz nowe szlaki? Podziwiasz widoki? A może wypoczywasz na łonie natury, na plaży, nad jeziorem lub w domowym zaciszu relaksując się, korzystając z pięknej pogody i mnóstwa wolnego czasu?

Jeśli uwielbiasz podróżować, zwiedzać różne zakątki naszego lub innego kraju, a dodatkowo zabierasz ze sobą książkę – to konkurs właśnie dla Ciebie! Nie od dziś wiadomo, że książka to najlepszy czasoumilacz oraz towarzysz wszelkich podróży małych i dużych. Czy jest to przewodnik po egzotycznych krajach, czy romans, kryminał lub po prostu pasjonująca, wciągająca lektura – to nie ma znaczenia!  WAŻNE, ŻE MASZ ZE SOBĄ KSIĄŻKĘ!

Co zatem należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

  • Gdziekolwiek jesteś – w podróży czy w ogrodzie, w innym kraju lub na szlaku górskim – ZRÓB ZDJĘCIE. NIE ZAPOMNIJ WYCIĄGNĄĆ KSIĄŻKI z plecaka lub torebki i UMIEŚĆ JĄ W KADRZE!
  • ZAMIEŚĆ ZDJĘCIE w komentarzu do posta ogłaszającego konkurs na naszym bibliotecznym profilu na Facebooku lub Instagramie.
  • Możesz maksymalnie zamieścić 3 fotografie.
  • Nie zapomnij UDOSTĘPNIĆ naszego konkursowego posta jako relacji lub wpisu na swoim profilu na Fb lub Instagramie.
  • POLUB nasz fanpage (FB lub Instagram).

Czekamy na Wasze zdjęcia do 29 września 2023 r.

SPONSOREM GŁÓWNYCH NAGRÓD W KONKURSIE JEST BIURO PODRÓŻY ITAKA.
Konkurs wspierają też: Parma Mia Restauracja Delikatesy oraz Przyjaciele Kawy.

Zgłoszenie fotografii na konkurs oznacza akceptację warunków i regulaminu konkursu, do zapoznania z którym zapraszamy.

Podziel się treścią. Wybierz swoją platformę!