Drodzy Czytelnicy i Miłośnicy książek!

Rozpoczynamy działania w ramach tegorocznej edycji Sądeckich Dni Literatury, na które pozyskaliśmy środki z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Partnerstwo dla książki. Ponieważ tematyka literackiego święta w naszym mieście skupia się tym razem wokół książek kryminalnych, konkurs fotograficzny również do niej nawiązuje.

Zapraszamy Was więc do zrobienia zdjęcia/ zdjęć inspirowanych książką lub serią książek detektywistycznych lub kryminalnych. Ponieważ konkurs organizowany jest na bibliotecznym profilu Facebook, fotografie konkursowe należy zamieszczać w komentarzu do posta ogłaszającego konkurs „Złap kadr, zanim on złapie Ciebie!” z dnia 22 maja 2023 r.

Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 fotografie, które nawiązują do treści literatury kryminalnej lub detektywistycznej bądź zostały nią zainspirowane. Warunkiem jest zamieszczenie książki, która stała się inspiracją do wykonania fotografii w kadrze zgłaszanego na konkurs zdjęcia.

Konkurs trwa do 14 października 2023 r. Zgłoszenie fotografii na konkurs oznacza akceptację warunków i regulaminu konkursu, do zapoznania z którym zapraszamy.


Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu „Sądeckie Dni Literatury”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.