Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Lekcja biblioteczna o Japonii

Zapraszamy na lekcję biblioteczną o Japonii, przygotowaną przez Filię na Millenium w ramach obchodów XVIII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek „Znajdziesz mnie w bibliotece”. Biorąc tę maksymę dosłownie można powiedzieć, że w bibliotece znajdzie się wszystko co dotyczy świata.

Filia na Millenium przygotowała lekcję biblioteczną o Japonii. Baśń „Wielkie prace księżniczki Sakury” jest punktem wyjścia do rozważań nad Japonią. Gdzie leży, co jest stolicą, czemu Japończycy nie boją się niczego ? Przybliżmy słuchaczom kim jest Sakura i dlaczego równocześnie jest symbolem Japonii? Co to jest hanami i dlaczego cieszy się taką popularnością w Japonii ? Na koniec na uczestników spotkania czeka niespodzianka manualna. Jaka ? Tego można się dowiedzieć wysłuchując nagranej lekcji.

Lekcja przeznaczona jest dla dzieci w wieku 4 - 6 lat. Zapraszamy nauczycieli do zgłaszania się po niezwykle ciekawy materiał, który w ciekawy i zaskakujący sposób przybliży najmłodszym literaturę i kulturę Japonii. Lekcja dostępna będzie od 10 maja 2021 r. Chęć pobrania nagrania należy zgłosić telefonicznie bądź mailowo:
- tel. 18 448-86-97
- email: millenium@sbp.nowysacz.pl.

Nowości w bibliotece

Najbliższe imprezy

zobacz kalendarz wydarzeń

Newsletter

ładowanie Przetwarzanie danych ...

Zapoznałem się i akceptuję regulamin newslettera serwisu www.sbp.nowysacz.pl /

Regulamin określa zasady realizacji Usługi subskrypcji informacji o istotnych wydarzeniach w Sądeckiej Bibliotece Publicznej im. Józefa Szujskiego w szczególności organizowanych konkursach, wydarzeniach, imprezach, spotkaniach autorskich,tzn. dostarczania Newslettera Bibliotecznego.

Pełna treść regulaminu dostępna jest pod adresem. Regulamin newslettera

więcej informacji

https://www.nowysacz.pl/https://www.bn.org.pl/http://www.sbp.pl/https://www.gov.pl/web/kultura/https://polona.pl/https://instytutksiazki.pl/https://academica.edu.pl/
idź do początku strony