Zapraszamy do udziału w konkursie na vloga podróżniczego, w którym można pochwalić się oryginalnym spojrzeniem na książki i podróże. Konkurs „Nagraj to! Podróże w literaturze” polega na nagraniu krótkiego filmiku o podróżach z książką lub o podróżach w książkach. Konkurs organizowany jest w ramach projektu „Kolej na książkę, książka na kolej” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

W górnej części duże napisy: "Nagraj to! Podróże w literaturze. Konkurs na vloga". Poniżej na zdjęciu mężczyzna siedzący po turecku, pokazany z boku. Mężczyzna ubrany jest w brązową kurtkę, na głowie ma założony kaptur. W wyciągniętej do przodu prawej ręce trzyma aparat skierowany na swoją twarz. Lewą ręką macha. Po prawej stronie dłoń trzymająca telefon. Na wyświetlaczu telefonu zdjęcie młodej kobiety w okularach. Kobieta trzyma rozłożoną książkę. Obok dłoni czerwone koło a w nim logotyp. W dolnej części napis: "Drodzy blogerzy, vlogerzy, czytelnicy!" Poniżej szczegółowy opis konkursu.

Konkurs ma na celu promocję literatury i czytelnictwa w ciekawy i nietuzinkowy sposób. Zgłoszone na konkurs nagrania wzbogacą młodzieżowego bloga Zaczytani na maxa, zachęcając w niecodzienny sposób do sięgania po literaturę.

Ponieważ konkurs na vloga organizowany jest w ramach projektu podróżniczo-czytelniczego „Kolej na książkę, książka na kolej”, oczekujemy na nagrania o tematyce podróżniczej z książką w tle. Mogą to być więc vlogi o ciekawej książce przeczytanej w podróży lub o książkach o tematyce podróżniczej i turystycznej.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas VII – VIII szkół podstawowych, uczniów szkół ponadpodstawowych oraz osób dorosłych. Każdy uczestnik może zgłosić do trzech nagrań o długości 1 – 4 minuty w formacie mp4. Na nagrania konkursowe, które należy przesłać na adres mailowy: promocja@sbp.nowysacz.pl czekamy do 15 października br. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

SPONSOREM GŁÓWNYCH NAGRÓD W KONKURSIE JEST BIURO PODRÓŻY ITAKA.
Konkurs wspierają też: Parma Mia Restauracja Delikatesy, Pizza Hut oraz Przyjaciele Kawy.

Podziel się treścią. Wybierz swoją platformę!