Twoją pasją jest malowanie? Lubisz fotografować? Zapraszamy Cię do udziału w konkursie artystycznym na portret kobiety z książką!
Konkurs jest otwarty, udział w nim może wziąć każdy zainteresowany. Prace konkursowe, ukazujące wykonane dowolną techniką malarską lub fotograficzną wizję kobiety z książką, należy zgłaszać do 18 października br. Konkurs odbywa się w ramach V Sądeckich Dni Literatury, których tematyka skupia się na szeroko pojętej literaturze kobiecej. Ma za zadanie popularyzować twórczość i oryginalne spojrzenie twórcze uczestników ale i promować w nietuzinkowy sposób literaturę – książka powinna być częścią pracy malarskiej lub kadru fotograficznego.

Konkurs „Portret kobiety z książką” podzielony jest na dwie kategorie: fotograficzną i malarską. Zgłoszone na konkurs prace będą oceniane w każdej z tych kategorii w dwóch przedziałach wiekowych:
– uczestnicy do 14 roku życia
– uczestnicy od 15 roku życia.
Autorzy zwycięskich prac zdobędą nagrody za I, II, III miejsce oraz wyróżnienie jury a wszystkie zgłoszone na konkurs prace wyeksponowane zostaną na wystawach – fotografie na wystawie w sieci a obrazy na wystawie tradycyjnej.

Zachęcamy do zapoznania się z dostępnym poniżej Regulaminem, w którym znajdują się szczegóły i zasady uczestnictwa w konkursie. Na wszelkie pytania i wątpliwości odpowiedzą pracownicy Działu Promocji i Marketingu: tel. 18 443-87-52, wew. 29, e-mail: promocja@sbp.nowysacz.pl.